en

Děláme naši práci s láskou

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a s plným nasazením. Každý člen našeho týmu si uvědomuje důležitost každé zakázky a dbáme na vysokou kvalitu.

Poradíme

.

Navrhneme

Zpracujeme

Předáme

Naše služby

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA NÁBYTKU

Dáváme důraz na to, abychom vyráběli kvalitní český nábytek, který bude koncovému uživateli bezproblémově a dlouhodobě sloužit. Zabýváme se výrobou nábytku do interiéru, exteriéru, komerčních i soukromých prostor. 

NÁVRH A REALIZACE VÝSTAVNÍCH EXPOZIC 

Komplexní veletržní a výstavní činnosti, zajišťujeme návrhy a realizace interiérů i exteriérů výstavních prostor, muzeí, sbírek, veřejných i soukromých objektů.


Zabýváme se komplexní veletržní a výstavní činností, zajišťujeme návrhy a realizace interiérů i exteriérů výstavních prostor, muzeí, sbírek, veřejných i soukromých objektů. Zajistíme vše potřebné pro perfektní prezentaci Vaší společnosti na veletrhu či výstavě, od poradenské a architektonické činnosti po samotnou realizaci expozice. Během trvání výstavy provádíme i doprovodné služby a kompletní servis dle požadavků klienta. Tyto služby poskytujeme po celém světe.

Přečtěte si jako první, co je nového

OP PIK Úspory energie II. Výzva

Číslo projektu: CZ.01.3.10/0.0/0.0/16_061/0011885
Název projektu: Realizace energetických opatření ve společnosti MIVIS - CZ s.r.o.

Hlavním cílem předkládaného projektu je realizace komplexních energetických opatření, které povedou ke snížení energetické náročnosti výrobního provozu společnosti MIVIS - CZ s.r.o.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Těšíme se na vaši návštěvu